Pagrindinis puslapis

VISKAS NUO IDĖJOS IKI GALUTINIO PRODUKTO!


UAB „Altegra“ buvo įkurta siekiant teikti profesionalias automatikos ir elektronikos projektavimo paslaugas, tyrimus bei užtikrinti gamybos procesų sistemos kontrolę ir monitoringą. Įmonės specializacija – mikroprocesorinių sistemų kūrimas, programų mikrovaldikliams rašymas ir spausdintinio montažo plokščių (PCB) gamyba. Be to UAB “Altegra” yra patikimas partneris kuris bendradarbiauja su didžiausiomis elektronikos pramonės įmonėmis.

UAB „Altegra“ daugiau nei 15 metų kuria novatoriškus sprendimus bei pažangiausias technologijas. Įmonė ne tik atlieka sudėtingus automatikos ir elektronikos projektus, integruotus į pramonės gamybos šakas, bet taip pat siekia panaudojant savo patirtį ir žinias paversti verslą konkurencingesniu.

2012 m. UAB „Altegra“ taip pat planuoja visų plataus vartojimo elektronikos produktų kūrimo ir pardavimo rūšių didinimą. Mūsų misija ir įsitikinimas – tai siekis sukurti žmonėms geresnį ir patogesnį gyvenimo būdą šioje nuolat kintančioje ir tobulėjančioje, mokslu ir technologijomis paremtoje bendruomenėje.

Be to mūsų įmonė aktyviai teikia CNC frezavimo, graviravimo paslaugas:
Serijinių ir vienetinių detalių, prototipų, frezavimas iš medienos, plastiko, aliuminio ir panašių medžiagų pagal trimatį kompiuterinį modelį, su šiuolaikinėmis kompiuterinėmis CNC staklėmis. Formų gamyba mažomis serijomis nenaudojant brangiai kainuojančios įrangos, tokios kaip preso formos iš metalo. Daugiau…

Prekyba CNC kietmetalio frezomis >>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *