Naujienos

Pranešimas apie gautą paramą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų projektui vykdyti.

Projekto pavadinimas: „LOGIC CLOUD”

Projekto numeris: Nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-03-388

Projekto esmė – Programuojami loginiai valdikliai neatsiejama šiuolaikinės pramonės dalis. UAB „Altegra“ dirba automatizavimo srityje, jos pagrindinė veikla yra nestandartinių elektronikos, radijo projektų įgyvendinimas. UAB „Altegra“ pagrindinis tikslas suteikti šią technologiją namų ūkiui, verslui. Tačiau šiuolaikinės loginių valdiklių programos valdymo sąsajos yra sudėtingos ir sunkiai įsisavinamos įprastiems namų ūkio vartotojams, Įmonė norėdama plėsti veiklą ir skatinti didesnį “Mombox” vartojamumą namų ūkiuose iš Klaipėdos universiteto užsakė “Mombox” funkcionalios WEB aplikacijos ir vartotojo sąsajos sukurimo darbus:

  1. Supaprastintos internetinės WEB aplikacijos ir vartotojo sąsajos sukūrimas programuojamam valdikliui “Mombox”.
  2. WEB aplikacijos, vartotojų dalies, galimybių ir funkcionalumo išplėtimas sukuriant papildomus stebėjimo ir valdymo įrankius.
  3. Naujausių ergonominių elementų diegimas ir taikymas grafiniame WEB aplikacijos aplinkoje.

Atlikti “Mombox” funkcionalumo praplėtimo ir tobulinimo darbai leis UAB „Altegra“ sukurtą technologiją integruoti į namų ūkius ir verslo subjektus o sukurta WEB aplikaciją padės vartotojams lengviau valdyti “Mombox”. Tai padidins įmonės konkurencingumą, išmaniųjų technologijų srityje ir leis pramoninius sprendimus tiekti specialaus pasirengimo neturintiems vartotojams.

Projekto išvados – PLC redaktoriaus galimybių ir funkcionalumo išplėtimo darbai buvo atlikti sėkmingai. Buvo įdiegta naujų ergonominių elementų tokių kaip drag to trash can, drag and drop, linijų dizainas, animuoti funkciniai elementai ir daugelis kitų. Išplėstas WEB aplikacijos funkcionalumas.

Taip pat buvo sukurta WEB aplikacija, skirta “Mombox” techniniams parametrams ir konfigūracijoms keisti.

Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė: nuo 2014-10-01 iki 2015-02-09

Skirta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansavimo suma: 4.633,92 Eurų